Dansk Miljørengørings hovedkontor​

Thomas Berg Søndergaard

Partner, Adm. direktør

Tlf.: 49 18 03 33

Dir.: 88 43 40 40

E-mail: tbs@dkmr.dk

Jørgen Søndergaard

Partner, Kundechef

Tlf.: 49 18 03 33

Dir.: 88 43 40 45

E-mail: js@dkmr.dk

Rasmus Kaae Bauer

Partner, Udviklings- og Projektchef

Tlf.: 49 18 03 33

 Dir.: 88 43 40 41 

E-mail: rkb@dkmr.dk

Heidi Malykke

Regnskabschef

Tlf.: 49 18 03 33

Dir.: 88 43 40 47

E-mail: heidi@dkmr.dk

Raimundo Rocha

Projekt- og driftskoordinator

Tlf.: 49 18 03 33

Dir.: 88 43 40 43

E-mail: rr@dkmr.dk

Elin Søndergaard

Kundechef

Tlf.: 49 18 03 33

Dir.: 88 43 40 44

E-mail: es@dkmr.dk

Richardt Landgreen

Kundechef

Tlf: 49 18 03 33

Dir: 88 43 40 46

E-mail: richardt@dkmr.dk

Iben Durhuus

Kundechef

Tlf: 49 18 03 33

Dir: 88 43 40 48

E-mail: iben@dkmr.dk

Susan Kirsborg Hansen

Kundechef

Tlf.: 49 18 03 33

Dir.: 88 43 40 42

E-mail: susan@dkmr.dk

Mathilde Jo Jeppesen

HR-koordinator

Tlf.: 49 18 03 33

Direkte tlf.: 88 43 40 49

E-mail: hr@dkmr.dk

​​Amalie Josefine Jeppesen

Brand- og marketingkoordinator

Tlf.: 49 18 03 33

E-mail: amalie@dkmr.dk

Puk Jensen

Teamleder

Tlf: 49 18 03 33

Dir: 28 87 30 88

E-mail: puk@dkmr.dk

Priscilla Nana Aba Mohrbutter

Teamleder

Tlf: 49 18 03 33

Dir: 27 81 15 07

E-mail: pm@dkmr.dk

Thomas Andersen

Teamleder

Tlf: 49 18 03 33

Dir: 21 28 08 16

E-mail: dis@dkmr.dk

39 års erfaring med miljørigtig rengøring til erhverv​​

Kontakt​ vores hovedkontor

Kontakt os:

Telefon: 49 18 03 33

E-mail: info@dkmr.dk

Information

Åbningstider:

Man-fre: 8.30 – 17.00

Privatlivspolitik DKMR

- Læs her

CVR: 20586672​