Dansk Miljørengørings hovedkontor​

Thomas Berg Søndergaard

Partner, Adm. direktør

Tlf.: 49 18 03 33

Dir.: 88 43 40 40

E-mail: tbs@dkmr.dk

Jørgen Søndergaard

Partner, Kundechef

Tlf.: 49 18 03 33

Dir.: 88 43 40 45

E-mail: js@dkmr.dk

Rasmus Kaae Bauer

Partner, Udviklings- og Projektchef

Tlf.: 49 18 03 33

 Dir.: 88 43 40 41 

E-mail: rkb@dkmr.dk

Heidi Malykke

Regnskabschef

Tlf.: 49 18 03 33

Dir.: 88 43 40 47

E-mail: heidi@dkmr.dk

Raimundo Rocha

Projekt- og driftskoordinator

Tlf.: 49 18 03 33

Dir.: 88 43 40 43

E-mail: rr@dkmr.dk

​                 Kenneth Jensen

                            Driftschef

                        Tlf.: 49 18 03 33

                        Dir.: 71 92 14 12

                      E-mail: kj@dkmr.dk

Richardt Landgreen

Kundechef

Tlf: 49 18 03 33

Dir: 88 43 40 46

E-mail: richardt@dkmr.dk

Susan Kirsborg Hansen

​Kundechef 

Tlf.: 49 18 03 33

Dir.: 88 43 40 42

E-mail: susan@dkmr.dk

                 Elin Søndergaard

                           Kundechef

                       Tlf.: 49 18 03 33
                       Dir.: 88 43 40 44

                    E-mail: es@dkmr.dk

Info kommer

Kundechef

Tlf: 49 18 03 33

Dir: 00 00 00 00

E-mail: xx@dkmr.dk

Gitte Holm Jensen

HR og kommunikation

Tlf: 49 18 03 33

Dir: 81 77 13 56

E-mail: ghj@dkmr.dk

Thomas Andersen

Inspektør

Tlf: 49 18 03 33

Dir: 21 28 08 16

E-mail: ta@dkmr.dk

Karina Landgreen

Inspektør

Tlf: 49 18 03 33

Dir: 24 23 07 17

​E-mail: kl@dkmr.dk

Zorica Garic

Inspektør


Tlf: 49 18 03 33

Dir: 71 92 90 38

E-mail: zg@dkmr.dk

​        Stephanie Mørch Schwartz​

                              Inspektør

                         Tlf: 49 18 03 33

                         Dir: 53 83 39 07

                    E-mail: sms@dkmr.dk

​​                     Hazal Kaya

                           Inspektør

                        Tlf.: 49 18 03 33

                        Dir: 60 85 57 32

                 E-mail: hk@dk​mr.dk

Puk Jensen

Teamleder

Tlf: 49 18 03 33
Dir: 28 87 30 88
E-mail: puk@dkmr.dk

Amalie Josefine Jeppesen

Marketing

Tlf.: 49 18 03 33

E-mail: amalie@dkmr.dk

40 års erfaring med miljørigtig erhvervsrengøring​​

Vi er medlem af Dansk Erhverv.

Hovedkontor

Kontakt os:

Telefon: 49 18 03 33

E-mail: info@dkmr.dk

Information

Åbningstider:

Man-fre: 8.30 – 17.00

Privatlivspolitik DKMR

- Læs her

CVR: 20586672​