Administrationen​

Thomas Berg Søndergaard

Partner, adm. direktør

Tlf.: 49 18 03 33

Dir.: 88 43 40 40

E-mail: tbs@dkmr.dk

Jørgen Søndergaard

Partner, kundeansvarlig

Tlf.: 49 18 03 33

Dir.: 88 43 40 45

E-mail: js@dkmr.dk

Rasmus Kaae Bauer

Partner og Udviklings- og Projektchef

Direkte tlf.: 22 19 11 35

E-mail: rkb@dkmr.dk

Lene Mazur Hartvig

Driftschef

Tlf.: 49 18 03 33

Dir.: 88 43 40 41

E-mail: lene@dkmr.dk

Heidi Malykke

Regnskabschef

Tlf.: 49 18 03 33

Dir.: 88 43 40 47

E-mail: heidi@dkmr.dk

Raimundo Rocha

Kundeansvarlig

Tlf.: 49 18 03 33

Dir.: 88 43 40 43

E-mail: rr@dkmr.dk

Elin Søndergaard

Kundeansvarlig

Tlf.: 49 18 03 33

Dir.: 88 43 40 44

E-mail: es@dkmr.dk

Richardt Landgreen

Kundeansvarlig

Tlf: 49 18 03 33

Dir: 88 43 40 46

E-mail: richardt@dkmr.dk

Iben Durhuus

Kundeansvarlig

Tlf: 49 18 03 33

Dir: 88 43 40 48

E-mail: iben@dkmr.dk

Susan Kirsborg Hansen

Kundeansvarlig

Tlf.: 49 18 03 33

Dir.: 88 43 40 42

E-mail: susan@dkmr.dk

Betina Harrison

Kundeansvarlig

Tlf.: 49 18 03 33

Dir.: 88 77 40 60

E-mail: betina@dkmr.dk

Flemming Tønnesen

Uddannelse & kvalitetsansvarlig

Tlf.: 49 18 03 33

Dir.: 40 58 68 76

E-mail: ft@dkmr.dk

Johnny Graversen

Teamleder

Tlf.: 49 18 03 33

Dir.: 28 60 42 28

E-mail: johnny@dkmr.dk

Mathilde Jo Jeppesen

HR-Assistent

Direkte tlf.: 81 77 13 56

E-mail: hr@dkmr.dk

Over 30 års erfaring med miljørigtig rengøring for virksomheder.

Kontakt​ vores afdelinger

Kontakt os endelig:

Telefon: 49 18 03 33

E-mail: info@dkmr.dk

Information

Åbningstider:

Man-fre: 8.30 – 17.00

Privatlivspolitik DKMR

- Læs her

CVR: 20586672​